Stupínky borců (naši zástupci do 10.místa) - stav k 1.3.2007
kategorie žáci:
2. místo - Tomáš Vlášek (Evil Boy Milovice)
7. místo - Jan Krátký (FC Háza Milovice)
8. místo - Michal Rychecký (Juventus Milovice)
9. místo - Vladimír Dmytruk (Big Man Milovice)
10. místo - Maxim Kločko (Maxík Milovice)
kategorie junioři:
2. místo - Ladislav Šlambor (Chelsea Milovice)
3. místo - Marcel Šlambor (FC Marcellino Milovice)
5. místo - Jan Kiš (Olympionic Milovice)
7. místo - Jakub Beneš (Button Eda Milovice)
kategorie senioři:
3. místo - Pavel Kvapil (SFC Pabllo Milovice)
Grand Prix (naši zástupci do 10.místa) - průběžné pořadí - stav po 5.turnaji
kategorie žáci:
2. místo - Tomáš Vlášek (Evil Boy Milovice)
kategorie junioři:
1. místo - Jan Studený (FC Studna Milovice)
2.místo - Ladislav Šlambor (Chelsea Milovice)
5. místo - Marcel Šlambor (FC Marcellino Milovice)
kategorie senioři:
2. místo - Pavel Kvapil (SFC Pabllo Milovice)
Klub kanonýrů (naši zástupci v Klubu kanonýrů) - stav k 31.12.2006
2.stupeň - Pavel Kvapil (SFC Pabllo Milovice) - 2421 branek
kategorie žáci:
2. místo - Tomáš Vlášek (Evil Boy Milovice)
7. místo - Jan Krátký (FC Háza Milovice)
8. místo - Michal Rychecký (Juventus Milovice)
9. místo - Vladimír Dmytruk (Big Man Milovice)
10. místo - Maxim Kločko (Maxík Milovice)
kategorie junioři:
2. místo - Ladislav Šlambor (Chelsea Milovice)
3. místo - Marcel Šlambor (FC Marcellino Milovice)
5. místo - Jan Kiš (Olympionic Milovice)
7. místo - Jakub Beneš (Button Eda Milovice)
kategorie senioři:
3. místo - Pavel Kvapil (SFC Pabllo Milovice)
Grand Prix (naši zástupci do 10.místa) - průběžné pořadí - stav po 5.turnaji
kategorie žáci:
2. místo - Tomáš Vlášek (Evil Boy Milovice)
kategorie junioři:
1. místo - Jan Studený (FC Studna Milovice)
2.místo - Ladislav Šlambor (Chelsea Milovice)
5. místo - Marcel Šlambor (FC Marcellino Milovice)
kategorie senioři:
2. místo - Pavel Kvapil (SFC Pabllo Milovice)
Klub kanonýrů (naši zástupci v Klubu kanonýrů) - stav k 31.12.2006
2.stupeň - Pavel Kvapil (SFC Pabllo Milovice) - 2421 branek